Piękna, ręcznie robiona biżuteria już teraz do kupienia przez naszą stronę. Najwłaściwszym określeniem biżuterii robionej przez En Jot jest ‚nietuzinkowa’, aczkolwiek także trwałość oraz kolorystyka są jej wielkim atutem.

Parę słów o En Jot:

Witajcie!

Jestem En Jot, a przedstawione tu twory to wytwory (!) mojej i wyłącznie mojej wyobraźni.
Uwielbiam zawijasy i grę z kolorami, przez co moim głównym tworzywem (znowu!) są zamki błyskawiczne i wielobarwne korale, jednak czasem eksperymentuję z innymi materiałami.

Realizuję zamówienia indywidualne i nie powielam wcześniej użytych wzorów – każdy przedstawiony przeze mnie projekt jest unikatowy, w związku z tym czas realizacji bywa różny: od 2 do 5 dni.. W całej mojej twórczości przyświeca mi jedno motto: chciałabym, żeby kobiety noszące moją biżuterię czuły się piękne i wyjątkowe!

Zapraszam do przygarniania moich małych (po)tworów.

Przykładowe projekty znajdują się poniżej. Jeżeli zainteresował Cię któryś projekt, nawiąż kontakt z En Jot za pomocą poniższego formularza:


ZAWIESZKA GLORIA – Zawieszka w stylu retro, wykonana z zamków, koralików, perełek i cekinów z fioletową różyczką w środku. Obszyta koronką, na filcowej podszewce, w zestawie z łańcuszkiem. Dostępna tylko jedna sztuka. Nie robię dwóch identycznych tworów! 🙂

Cena: 15 zł

zawieszka gloria

zawieszka gloria


KOLIA DANDYS – Krótka, elegancka kolia, wspaniała na wielkie wyjście. Stworzona z zamków, perełek, koralików i wełny, w środku z różyczką. Zawieszona na wełnianym sznureczku, wiązana na karku, na filcowej podszewce. Dostępna tylko jedna sztuka. Nie robie dwóch identycznych tworów!

Cena: 18 złkolia dandys

 

kolia dandys


KOLIA ETNICA – Niepowtarzalna kolia z zamków, drewnianych korali, cekinów i bursztynów. Na filcowej podszewce. Wiązana z boku na sznurze drewnianych korali. Dostępna tylko jedna sztuka.

Cena: 32 zł

kolia etnica

kolia etnica


Dodaj komentarz