Nadszedł wyjątkowy, długo oczekiwany przez wielu ludzi dzień. Dla mnie, poza tym, że jest to Dzień Dziecka (tak, wyczekuję go, bo po skończeniu 18 lat też dostaję z tej okazji prezenty), jest to dzień, w którym zaczynam prowadzić tę stronę.

Nie będę powtarzać o czym jest ten blog, informacje na ten temat znajdziecie w opisie „o mnie”.

Chciałam Wam tylko napomknąć o bardzo ważnej, a często zaniedbywanej rzeczy, mianowicie o staraniu się dla kogoś. Wystarczy drobny gest pokazujący, że dbamy o drugą osobę, a zobaczycie, że uśmiech chłopaka, męża, dzieci, czy kogokolwiek innego wynagrodzi Wam cały wysiłek.

Wracając do Dnia Dziecka, oto prezent – zestaw do robótek ręcznych, który dostałam od mojego Mężczyzny:

zestaw do szydełkowania

Oczywiście, długo nie czekałam na przetestowanie nowego sprzętu. Na początek wybrałam najprostszą rzecz, jaką można wydziergać na szydełku, czyli szalik (wzór, który wybrałam, wyglądał na instrukcji na najprostszy).

Gdy tylko go skończę, poinformuję Was o efekcie!

W poprzednim roku mój Mężczyzna, ofiarował mi na Dzień Dziecka maszynę do szycia. To w dużej mierze ten prezent przyczynił się do powstania tej strony. Dzięki temu urządzeniu mogłam poszerzyć zbiór rzeczy DIY, które wykonuję, a także zacząć przerabiać ubrania swoje i mojego Mężczyzny.

Oto moja, już roczna ale ciągle w świetnym stanie, maszyna do szycia:

maszyna do szycia

Jest to model idealny dla początkujących, czyli dla mnie, ale więcej o maszynie napiszę w innym poście.

Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje pomysły i zainspirują do działania!

Asia

Dodaj komentarz